Logistický Park Poznaň

CZECH DEVELOPMENT FUND SICAV, A.S.

3,9 mld. CZK
Tržní hodnota realizovaných developerských projektů

Logistický park poblíž Poznaně

Lokalita: Poznaň

Ve spolupráci s developerem Panattoni budujeme logistickou halu v blízkosti města Poznaň s pronajímatelnou plochou o velikosti více než 35 tisíc metrů čtverečních. První etapa projektu je dokončena a předává se logistické společnosti PAKAES – Geodis RoadNetwork.

Na více než 35 tisíc metrech čtverečních vzniká hala o výšce 12 m, která nabídne dostatek prostoru i pro kancelářské zázemí.

Hala je postavena s ohledem na standardy udržitelnosti, což zahrnuje důkladné zhodnocení nejlepších postupů v oblasti navrhování budov s důrazem na trvalou udržitelnost výstavby. Získala oficiální certifikát BREEAM, který dokazuje, že je její stavba šetrná k životnímu prostředí a postavena z ekologicky co nejlepších materiálů.

Lokalita

Poznaň je díky své poloze mezi Varšavou a Berlínem jedním z hlavních dopravních uzlů Polska a má dobré spojení jak se zbytkem země, tak s Evropou.
Logistická hala se nachází 30 km od letiště v blízkosti dálnice A2 a S11.

Upozornění na podvody na internetu

Zjistit více

Upozornění na podvody na internetu

Zaznamenali jsme, že v posledních dnech se množí případy podvodu a zneužití značky CZECH FUND především na sociální síti Facebook. Podvodníci se vydávají za reprezentanty CZECH FUND a lákají z uživatelů prostředky s vidinou několikanásobného zhodnocení vkladu v řádu hodin.

Prosíme, buďte obezřetní a pro nákup našich produktů vždy využijte služeb autorizovaných finančních specialistů.

V případě, že patříte mezi poškozené, tak nás prosím kontaktujte na adrese czech@fund.cz. Děkujeme.