Upozornění na podvody na internetu

Zjistit více

Upozornění na podvody na internetu

Zaznamenali jsme, že v posledních dnech se množí případy podvodu a zneužití značky CZECH FUND především na sociální síti Facebook. Podvodníci se vydávají za reprezentanty CZECH FUND a lákají z uživatelů prostředky s vidinou několikanásobného zhodnocení vkladu v řádu hodin.

Prosíme, buďte obezřetní a pro nákup našich produktů vždy využijte služeb autorizovaných finančních specialistů.

V případě, že patříte mezi poškozené, tak nás prosím kontaktujte na adrese czech@fund.cz. Děkujeme.

Green Resort Kunětická hora

Green Resort Kunětická hora

Hlavní informace

Lokalita obec Dříteč
Stav Ve výstavbě
Pozice projektu na mapě

Rodinné bydlení v klidné obci s velkoměstem na dosah

Představujeme projekt výstavby 18 rodinných domů v žádané lokalitě obce Dříteč mezi krajskými městy Pardubice (9 km) a Hradec Králové (11 km).

Celý areál budoucích rodinných domů je koncepčně uzavřen a kromě objektů bydlení na samostatných parcelách se předpokládá i umístění obslužných komunikací, chodníku a veřejné zeleně.

Tento projekt se nese v současném trendu moderního bydlení. Spojuje v sobě výhody klidného bydlení v rodinném domě na vesnici, ale zároveň velmi blízkou dostupnost všech výhod velkých měst jako jsou Pardubice, Hradec Králové či Praha.

  • Počet domů: 18
  • Hodnota dokončeného projektu: 229 mil. CZK
  • Termín výstavby: 09/2023

Lokalita

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost i autobusové spojení do Pardubic a Hradce Králové. Obec pořádá aktivity pro rodiče s dětmi i dospělé. V blízkosti se nachází Golf Resort Kunětická Hora, kde je 18.jamkové hřiště s jezery, 3 tenisové kurty, 4 km dlouhá asfaltová in-line trasa, hřiště na malou kopanou, saunové a relaxační centrum a restaurace s příjemných posezením.

Doprava

Obcí prochází dopravní komunikace 3.třídy ve směru do Hradce Králové a Pardubic. Zhruba 11 km daleko se nachází rozestavěná dálnice D35 (Praha-Hradec Králové-Trutnov-Polsko).

Další projekty z tohoto fondu