Rezidence Spojovací

CZECH DEVELOPMENT FUND SICAV, A.S.

3,9 mld. CZK
Tržní hodnota realizovaných developerských projektů

Pohodlný život i dobrá investice

Lokalita: Praha 9 – Vysočany

Rezidence Spojovací představuje pětipatrový bytový dům moderního funkčního vzhledu v Praze 9 – Vysočanech.

K dispozici je celkem 40 bytových jednotek s balkóny nebo terasami a dispozicí od 1+kk do prostorných 3+kk.

Prostor bytů dále rozšiřují sklepy a dostatek parkovacích míst v podzemních patrech projektu. Bytový dům je vhodný pro rodiny s dětmi, které hledají klidné útočiště, tak i pro investory jako bezpečná investiční příležitost. V okolí je dostupná komplexní občanská vybavenost a štědrá nabídka služeb.

V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská škola, prestižní gymnázium, obchodní centrum Harfa, supermarket Lidl, Jysk, divadlo Gong nebo O2 arena.

Hlavní informace

  • Typ projektu: bytový dům
  • Počet jednotek: 40 bytů
  • Velikost jednotek: 1+kk až 4+kk
  • Parkování: podzemní
  • Stav: dokončeno
  • Hodnota dokončeného projektu: 315 mil. CZK

Lokalita a doprava

Oblast současné Prahy 9 dnes patří do širšího centra Prahy. Původně vznikla v poklidném údolí říčky Rokytky, která dělá společnost místním obyvatelům dodnes. Podobně, jako třeba Smíchov, má za sebou v minulosti průmyslovou etapu. V dnešních dnech však prochází pokračující rekultivací, která se vyznačuje modernizací, renovací a dynamickou výstavbou. Důkazem je třeba polyfunkční kancelářská čtvrť výškových budov.

Projekt těží z dobré dopravní obslužnosti MHD a velkou předností lokality Rezidence Spojovací je, že se nachází v bezprostřední blízkosti stanice metra linky B – Českomoravská, autobusové zastávky Novovysočanská a především jen pár kroků od tramvajové zastávky a železniční stanice Nádraží Libeň.

Díky tomu se odsud, na rozdíl od drtivé většiny ostatních nových developerských projektů vznikajících v širším centru Prahy, je možné pohodlně a rychle dostat do centra hlavního města. Vlakem pak rovněž do okolních měst (Brandýs nad Labem, Český Brod…), což je šikovné spojení na víkendové rodinné výlety z Prahy za přírodou.

Upozornění na podvody na internetu

Zjistit více

Upozornění na podvody na internetu

Zaznamenali jsme, že v posledních dnech se množí případy podvodu a zneužití značky CZECH FUND především na sociální síti Facebook. Podvodníci se vydávají za reprezentanty CZECH FUND a lákají z uživatelů prostředky s vidinou několikanásobného zhodnocení vkladu v řádu hodin.

Prosíme, buďte obezřetní a pro nákup našich produktů vždy využijte služeb autorizovaných finančních specialistů.

V případě, že patříte mezi poškozené, tak nás prosím kontaktujte na adrese czech@fund.cz. Děkujeme.