Setkání vedení a klientů: Klientka a tvář CZECH FUND Karolína Plíšková okouzlila všechny přítomné. ‚Můj příběh je v mnohém podobný tomu vašemu,‘ řekla

21. 10. 2019

Investiční skupina DRFG uspořádala speciální akci pro své klienty. Ve čtvrtek 17. října se tak již tradičně v brněnském hotelu Courtyard by Marriott sešla s vedením a zástupci DRFG téměř stovka hostů. Tentokrát bylo přichystané i zvláštní překvapení. Pozvání totiž přijala také nejlepší česká tenistka a zároveň světová dvojka Karolína Plíšková. Ta je nejen jedním z klientů investičních podílových fondů CZECH FUND, ale také tváří této značky.

Přítomné hosty z řad klientů, partnerů i zástupců investiční skupiny nejprve přivítal místopředseda představenstva Pavel Vyhnálek, který na úvod zmínil nejaktuálnější novinky související s aktivitami DRFG. Mezi nimi například nedávné významné posílení skupiny na švýcarském trhu, kdy se její portfolio rozrostlo o globálně fungující firmu Enkom zaměřenou na sítě 5G. Tato společnost přináší cenné know-how a rozšiřuje už tak bohaté rozpětí služeb, které skupina poskytuje – čímž výrazně pomáhá zvyšovat ziskovost a hodnotu skupiny Suntel Group, které jsme stoprocentním vlastníkem. Neopomenul ani dvě letní akvizice – tedy FibreNet, provozovatele vysokorychlostních optických sítí, v jehož případě jde o zcela nový a výrazně růstový segment a společnost Arbor, která výrazně posiluje pozici skupiny na českém telekomunikačním trhu. Zároveň zmínil také úspěšný prodej internetového operátora Libli s vysokým vnitřním výnosovým procentem. Řeč přišla i na probíhající akvizice retailových parků v Polsku.

Slovo si pak vzal také výkonný ředitel distribuce Břetislav Hrabě, který ocenil, že se může opět osobně setkat jak s klienty, kteří s DRFG investují již dokonce více než pět let, tak i s novými klienty, kteří se se skupinou třeba teprve seznamují.

Přítomné pak čekalo bližší seznámení s tenistkou Karolínou Plíškovou, která si pro hosty se svým manželem a manažerem Michalem Hrdličkou připravila téměř hodinovou “talkshow”. V rámci rozhovoru prozradila mnohé nejen o tenise, turnajích a svých soupeřkách, ale také o trénování, cestování, zálibách i vztazích se svým dvojčetem Kristýnou Plíškovou. 

Dostalo se ale i na téma investování. “Zkoušela jsem toho poměrně hodně, například nakupovat byty, které jsem pak pronajímala. Někdy je to ale opravdu složité, hlavně časově. Teď spolupracuji s CZECH FUND. Doporučili mi ho poradci společnosti Chytrý Honza, která je členem skupiny DRFG. Ti mi se vším pomáhají, jsem ráda, že mám jejich podporu,” shrnula k dotazu ohledně vlastních zkušeností, sama se totiž dnes řadí mezi desítku nejlépe vydělávajících sportovkyň světa. “Pro skupinu DRFG je to čest, že si Karolína Plíšková mezi všemi ostatními vybrala právě naše služby, které navíc ještě takto pozitivně hodnotí,” zaznělo během setkání. 

A jaký je Karolínin recept na úspěch? Píle, trpělivost a tvrdá práce. To, že dnes může sklízet ovoce coby jedna z nejlepších tenisových hráček světa, přičítá tomu, že od začátku měla vlastně jen jeden plán – uspět v tom, co ji v životě naplňuje nejvíce. “Můj příběh je vlastně tak trochu podobný příběhu skupiny DRFG. Začínala jsem od nuly a bez podpory a bez dřiny bych dnes nebyla tam, kde jsem,” vysvětlovala Plíšková.

“Nemůžeme jinak, než s Karolínou souhlasit, od dětství poctivě trénovala a i naše začátky byly podobné. Byla u nich skvělá myšlenka, kterou jsme se tvrdou prací rozhodli realizovat. Nebyli jsme na to ale sami, podařilo se nám ve skupině DRFG shromáždit skvělý tým lidí, kterým byl náš směr vlastní, a tak ho začali více než dobře naplňovat. A o tom svědčí růst skupiny, díky tomu tu vidíme řady našich investorů, kterým jsme vděčni za jejich důvěru. Protože to oni jsou pro nás vlastně tím, čím jsou pro Karolínu třeba trenéři a všichni, kdo jí na její cestě podporují. Díky nim je možný náš růst,” shrnuli zástupci skupiny DRFG.

Po skončení oficiálního programu, který se ale vzhledem k velkému zájmu publika a četným dotazům na Karolínu, o něco posunul, následovala autogramiáda a focení. Hosté si navíc z akce mohli odnést řadu zajímavých dárků s tenisovou tematikou. Nechyběla ani vinná degustace a společná večeře. “Myslím, že jsme byli všichni nadšení. Karolína nás všechny okouzlila svým lidským přístupem, příjemnou povahou a nenuceným smyslem pro humor. Celý večer se nesl ve velice uvolněném duchu,” uzavřeli hostitelé.

Upozornění na podvody na internetu

Zjistit více

Upozornění na podvody na internetu

Zaznamenali jsme, že v posledních dnech se množí případy podvodu a zneužití značky CZECH FUND především na sociální síti Facebook. Podvodníci se vydávají za reprezentanty CZECH FUND a lákají z uživatelů prostředky s vidinou několikanásobného zhodnocení vkladu v řádu hodin.

Prosíme, buďte obezřetní a pro nákup našich produktů vždy využijte služeb autorizovaných finančních specialistů.

V případě, že patříte mezi poškozené, tak nás prosím kontaktujte na adrese czech@fund.cz. Děkujeme.