NOE POLO MASTERS CUP

26. 4. 2018

Jsme se partnerem dalšího ročníku mezinárodního turnaje v koňském pólu NOE POLO MASTERS CUP. Cílem Farmy Noe, která sídlí nedaleko Brna, je vytvoření skupiny nadšených pólo hráčů, kterým už nyní poskytuje nejlepší dostupné zázemí a podmínky pro trénink i hru póla.

Koňské pólo

Pólo je kolektivní jezdecký sport, jejíž historie sahá až do 6. st. př.n.l. a řadí se tak k nejstarším druhům sportu. Pólo hrají proti sobě dva týmy složené ze čtyř jezdců na koních. K vybavení hráče patří pálka (takzvaně mallet), rukavice, přilba a také chrániče kolen a samozřejmě také koně. Těch má pro zápas hned několik. Hra pólo klade na koně a jízdu na nich specifické nároky. I když je pro tuto hru možné vycvičit více plemen, existuje světová špička. Cílem této hry je dostat míček pomocí pálky do branky soupeře. Tato krásná elegantní hra vyžaduje taktickou přípravu, týmovou spolupráci a pochopitelně špičkový výkon. Pólo si oblíbíte nejen jako milovníci koní, ale i milovníci módy, jelikož právě na takových akcích nechybí ženy v krásných šatech a těch nejextravagantnějších kloboucích.

V případě zájmu o vstupenky na turnaj kontaktujte – marek@polan.cz

Více informací o pólu a Farmě Noe zde >

Upozornění na podvody na internetu

Zjistit více

Upozornění na podvody na internetu

Zaznamenali jsme, že v posledních dnech se množí případy podvodu a zneužití značky CZECH FUND především na sociální síti Facebook. Podvodníci se vydávají za reprezentanty CZECH FUND a lákají z uživatelů prostředky s vidinou několikanásobného zhodnocení vkladu v řádu hodin.

Prosíme, buďte obezřetní a pro nákup našich produktů vždy využijte služeb autorizovaných finančních specialistů.

V případě, že patříte mezi poškozené, tak nás prosím kontaktujte na adrese czech@fund.cz. Děkujeme.