Karolína Plíšková

Proč investuji s CZECH FUND

Hraji přímočaře, investuji přímočaře
Celý svůj život se soustředím na tenisovou kariéru. Žádný plán B jsem nikdy neměla. Mám velké štěstí, že mohu v životě dělat to, co mě naplňuje a zároveň živí. Uvědomuji si ale, že hrát na světové špičce nejde desítky let. Musím pamatovat i na to, co bude potom. A proto už teď přemýšlím, kam vydělané peníze vhodně investovat, aby v průběhu let neztrácely hodnotu.

Hledala jsem pasivní příjem
Nejdříve jsem investovala do bytů na pronájem, ale ukázalo se, že to není tak jednoduché, jak se může zdát. Už samotný výběr nemovitosti pro investici je rizikový. Následně i výběr nájemníka je opět časově náročný a jak jsem poznala, tak spolehlivý nájemník je dnes spíše raritou. Nájemníci se mění, a to vyžaduje další dodatečné investice. Zjistila jsem tedy, že přímá investice do nemovitosti na pronájem rozhodně není tím pasivním příjmem, jak jsem si na začátku myslela.

Potřebuji vědět, na čem vydělávám
Chci rozumět tomu, kde se bere zhodnocení – což je pro mě u pronájmu nemovitosti naprosto srozumitelné. Jsem velmi ráda, že jsem objevila příležitost investovat do nemovitostí prostřednictvím fondů. Díky nim se totiž nemusím o nic starat. O nemovitosti i nájemníky pečuje tým profesionálů a já si jen v online prostředí kontroluji aktuální zhodnocení. Za poslední 3 roky to dělá skvělých +15,74 % (01.11.2016 – 31.10.2019). Tuto příležitost dnes doporučuji všem známým. A navíc jsem ráda, že peníze investuji v České republice.

Karolína Plíšková
Profesionální česká tenistka

Karolína Plíšková a dalších 10 000 klientů zhodnocují své prostředky v komerčních nemovitostech v ČR. Dlouhodobě jim přinášíme stabilní zhodnocení.

Více informací o investicích do komerčních nemovitostí >