Karolína Plíšková

Proč investuji s CZECH FUND

Hraji přímočaře, investuji přímočaře
Celý svůj život se soustředím na tenisovou kariéru. Žádný plán B jsem nikdy neměla. Mám ohromné štěstí, že mohu v životě dělat to, co mě naplňuje a zároveň živí. Uvědomuji si ale, že hrát na světové špičce nejde desítky let. Musím pamatovat i na to, co bude potom. A proto už teď přemýšlím, kam vydělané peníze vhodně investovat, aby v průběhu let neztrácely hodnotu.

Jsem hrdá na to, že jsem z Česka
Za stabilní investice považuji ty do nemovitostí. Nejdříve jsem investovala do bytů na pronájem, ale ukázalo se, že je to časově příliš náročné. Aby tím netrpěl tenis, musela jsem si najmout člověka, který se o vše staral. Jenže to není levné. Investice do nemovitostí jsou mi ale blízké. Je to pro mě dobře pochopitelné – vím, na čem vydělávám. Proto mi dává smysl investovat do komerčních nemovitostí prostřednictvím fondů. Díky nim se nemusím o nic starat, a navíc jsem ráda, že moje peníze zůstávají v ČR.

Karolína Plíšková
Profesionální česká tenistka

Karolína Plíšková a dalších 10 000 klientů zhodnocují své prostředky v komerčních nemovitostech v ČR. Dlouhodobě jim přinášíme zhodnocení 4–5 % ročně.

Více informací o investicích do komerčních nemovitostí >

.

Souhlasím s užitím cookies pro marketingové účely. Více informací zde.