Stali jsme se generálním partnerem Komety Brno

24. 6. 2018

Tisková zpráva:

B r n o – Do nové sezóny 2018/2019 vstoupí Kometa Brno ve společnosti nového generálního partnera. Stala se jím značka CZECH FUND, která je součástí investiční skupiny DRFG, dlouhodobého hlavního partnera klubu, jehož jméno i dále ponese domovský stadion brněnských hokejistů. Dohoda byla uzavřena na tři roky.

Kometu Brno a DRFG váže partnerská spolupráce již od roku 2015, kdy se investiční skupina stala hlavním partnerem klubu a vstoupila do názvu stadionu, který od té doby nese název DRFG Arena. Spolupráce s DRFG na pozici hlavního partnera pokračuje včetně názvu stadionu a nově byla rozšířena o značku CZECH FUND, která se stává generálním partnerem HC Kometa Brno.

Jsem velmi rád, že naše dlouhodobá spolupráce s DRFG pokračuje, a navíc se ještě rozšiřuje, kdy na pozici generálního partnera klubu bude minimálně po dobu tří let značka CZECH FUND. Moc si toho vážíme a jsme přesvědčeni, že společně můžeme Kometu posouvat výš a to nejen na sportovním poli,“ sděluje Libor Zábranský, majitel HC Kometa Brno.

Kometa je fenomén, který v České republice nemá obdoby. Podařilo se obhájit titul, prakticky na všechny zápasy je téměř vyprodáno, je to skvělá značka s úžasnou tradicí a fanouškovskou základnou,“ říká Juraj Černička za CZECH FUND a dodává: „Motivujeme lidi k aktivnímu přístupu k osobním financím, a podporujeme tak ekonomický rozvoj české společnosti. Peníze ale nejsou všechno, a proto pomáháme rozvíjet také sportovní a kulturní aktivity, které pozitivně ovlivňují českou veřejnost. Kometa je skvělý tým, který navíc výborně pracuje s mládeží a nesoustředí se jen na A-mužstvo, a to je něco, co je nám sympatické a co chceme podporovat.

Video z podpisu smlouvy

Upozornění na podvody na internetu

Zjistit více

Upozornění na podvody na internetu

Zaznamenali jsme, že v posledních dnech se množí případy podvodu a zneužití značky CZECH FUND především na sociální síti Facebook. Podvodníci se vydávají za reprezentanty CZECH FUND a lákají z uživatelů prostředky s vidinou několikanásobného zhodnocení vkladu v řádu hodin.

Prosíme, buďte obezřetní a pro nákup našich produktů vždy využijte služeb autorizovaných finančních specialistů.

V případě, že patříte mezi poškozené, tak nás prosím kontaktujte na adrese czech@fund.cz. Děkujeme.