Do fondu přibyly 3 nové nemovitosti. Pokořili jsme tak 100 tisíc metrů čtverečních podlahové plochy

6. 2. 2019

V prosinci 2018 se nemovitostní fond rozrostl o další tři nemovitosti. Jde o dvě prodejny Penny Market, a to v Libochovicích a v Lomnici nad Popelkou. V obou prodejnách je kromě obchodu s potravinami také drogerie a řeznictví. Celková plocha budov přesahuje 2 500 metrů čtverečních.

Třetí nemovitost, která v posledním měsíci loňského roku rozšířila fond je Retail Park Trutnov. Obchodní zóna s pronajímatelnou plochou 23 tisíc metrů čtverečních představuje oblíbenou nákupní destinaci v třiceti tisícovém městě na severu Čech. Obchodní zóna stojí vedle hlavní silnice a zákazníci zde najdou prodejny jako jsou OBI, Tesco, PLANEO Elektro, Hervis, JYSK, New Yorker, CCC, GATE, Dráčik a DM drogerie.

Také díky tomu je tak současná podlahová plocha objektů v CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND 109 tisíc metrů čtverečních a aktuální hodnota nemovitostí 3,76 miliardy korun.

Upozornění na podvody na internetu

Zjistit více

Upozornění na podvody na internetu

Zaznamenali jsme, že v posledních dnech se množí případy podvodu a zneužití značky CZECH FUND především na sociální síti Facebook. Podvodníci se vydávají za reprezentanty CZECH FUND a lákají z uživatelů prostředky s vidinou několikanásobného zhodnocení vkladu v řádu hodin.

Prosíme, buďte obezřetní a pro nákup našich produktů vždy využijte služeb autorizovaných finančních specialistů.

V případě, že patříte mezi poškozené, tak nás prosím kontaktujte na adrese czech@fund.cz. Děkujeme.