První společná tisková konference Karolíny Plíškové a CZECH FUND

Obsah článku

    Karolína Plíšková má za sebou nejlepší vstup do sezony v kariéře. Letošní rok zahájila vítězstvím v Brisbane a na grandslamovém Australian Open došla až do semifinále. Podle svých slov se aktuálně cítí možná nejlépe v životě a je tak připravena vést Češky v prvním kole Fed Cupu, který se v Ostravě koná už příští víkend. Budu se snažit pomoct českému týmu k postupu do semifinále. Zatím platí, že když jsem nastoupila ve Fed Cupu, pokaždé jsme zvítězili,“ uvedla.

    Své plány prozradila na včerejší tiskové konferenci v Praze, kde zároveň podepsala spolupráci se značkou investičních podílových fondů CZECH FUND. Logo značky bude zdobit Karolínin dres po celou sezónu 2019. „Investovat do komerčních nemovitostí prostřednictvím fondů mi dává smysl, nestojí mě to čas,” uvedla ke spolupráci aktuálně pátá nejlepší tenistka světa.

    Českou tenistku i fond spojuje jejich přímočará strategie a profesionální přístup, uvedl za CZECH FUND ředitel realitní divize Patrik Tuza. „Stejně, jako se Karolína nenechává rozptylovat na tenisovém kurtu a plně se soustředí na svůj výkon, tak i my máme jasnou strategii – nerozptylují nás jiné investiční příležitosti,“ a dodal, že CZECH FUND cílí na segment komerčních nemovitostí, převážně retail parků a nákupních center napříč celou Českou republikou, které jsou obsazeny prémiovými nájemníky.

    Logo CZECH FUND na dresu Karolíny Plíškové můžete po Fed Cupu vidět na turnajích v Dauhá, Dubaji, Indian Wells a Miami. V Praze pak závěrem dubna na J&T Banka Prague Open, který v roce 2015 Karolína vyhrála.

    Fotogalerie z tiskové konference