Klienti ROYAL VISION si zaběhali s reprezentantem Jirkou Homoláčem

Více než desítka klientů společnosti ROYAL VISION, která spadá pod investiční skupinu DRFG, se v polovině června sešla v Orea Resortu Santon u Brněnské přehrady, kde pro ně byla připravena přednáška od finanční analytičky Terezy Pokorné o investování do nemovitostí. To ale nebylo zdaleka vše. Mezi přítomné dorazil i známý vytrvalostní běžec Jiří Homoláč, se kterým si zájemci mohli po skončení akce dokonce zaběhat.

Klienty nejprve přivítal manažer společnosti ROYAL VISION Ondřej Novák, který přítomným představil prvního hosta dne – finanční analytičku Terezu Pokornou ze společnosti Comsense Analytics. Ve svém vystoupení se věnovala investicím do realit, především časté otázce, zda je dnes výhodnější kupovat investiční nemovitost, nebo raději zvolit cestu podílových fondů. „I vzhledem k neustále rostoucím cenám realit je investice prostřednictvím podílových fondů časově i finančně méně náročná,” vysvětlila svůj pohled na věc s tím, že ona sama se kloní ke druhé variantě.

Vytrvalost a udržení výkonu je pro běh i fondy zásadní

Na setkání s klienty dorazil i známý vytrvalostní běžec Jiří Homoláč. A i na jeho slova došlo, i když z trochu jiné stránky. S přítomnými se totiž podělil o řadu zajímavých zážitků z mnoha absolvovaných maratonů a neopomenul ani své nedávné soustředění v africké Keni. Po skončení debaty pak nabídl zájemcům čtyřkilometrový výběh do okolí Brněnské přehrady. „Bylo fajn společně si po akci zaběhat. Jsem také rád, že jsem se mohl zúčastnit tohoto setkání spojeného se značkou CZECH FUND a dozvědět se aktuální trendy z oblasti investic. Jako sportovec, který myslí na budoucnost, to jistě využiji,” zhodnotil uplynulý den Homoláč.