CZECH FUND odměňuje fanoušky Komety cenami z fanshopu. Stačí mít nálepku na autě

Obsah článku

  Značka CZECH FUND, generální partner Komety Brno, si jako poděkování pro fanoušky připravila soutěž o několik stovek cen z fanshopu.

  “Pravidla jsou jednoduchá. Chtěli jsme poděkovat skalním fanouškům, kteří jezdí s nálepkou Komety na autě. Od tohoto týdne budou naše hostesky pravidelně procházet městem a odmění výherním kódem všechny řidiče, kteří se na svých vozech pyšní tímto logem” popisuje soutěž za marketingové oddělení Tomáš Kreisler.

  Stovky nálepek na auta s popisem soutěže se dostaly k fanouškům například během utkání Komety s Chomutovem, které se uskutečnilo v úterý 29. ledna. “Chtěli jsme tuto akci podpořit a znásobit tak možný počet výherců,” pokračuje Kreisler. Nálepky se dají běžně zakoupit i ve fanshopu Komety.

  Fotogalerie z rozdávání samolepek na zápase Komety

  Ve spolupráci s hráči Komety jsme také připravili video, které názorně popisuje průběh soutěže a představuje účastníkům její pravidla. Diváci měli možnost klip zhlédnout během posledního domácího zápasu. Výherci se mohou těšit na řadu zajímavých cen, mezi které patří například batohy, trička, termosky, osušky, čepice a další. “Hlavní výhrou je podepsaný dres Komety a dvě vstupenky na utkání,” uzavírá Kreisler.

  „Našeho partnerství si velmi vážíme. Aktivity CZECH FUND pravidelně baví nejen naše fanoušky, ať už jsou to aktivity na charitativním poli, soutěže v rámci domácích utkání nebo soutěže mimo stadion. Tentokrát mají příležitost vyhrát všichni fanoušci, i ti, kteří se pravidelně na hokej nedostanou, a vybavit se ve fanshopu na blížící se vrchol hokejové sezóny,“ uvedla Lenka Plšková, obchodní a marketingová ředitelka HC Kometa Brno.