Upozornění na podvody na internetu

Zjistit více

Upozornění na podvody na internetu

Zaznamenali jsme, že v posledních dnech se množí případy podvodu a zneužití značky CZECH FUND především na sociální síti Facebook. Podvodníci se vydávají za reprezentanty CZECH FUND a lákají z uživatelů prostředky s vidinou několikanásobného zhodnocení vkladu v řádu hodin.

Prosíme, buďte obezřetní a pro nákup našich produktů vždy využijte služeb autorizovaných finančních specialistů.

V případě, že patříte mezi poškozené, tak nás prosím kontaktujte na adrese czech@fund.cz. Děkujeme.

CZECH FUND hrdým partnerem Baníku Ostrava

Obsah článku

    První fotbalová liga má za sebou úvodní kolo. Baník Ostrava s nestárnoucím Milanem Barošem si připsal tři body za vítězství nad Jabloncem. Symbolické palce mu v tomto zápase držel i jeden nový partner – CZECH FUND.

    Investovat s námi může každý od Aše až po Jablunkov. Protože ale máme moravské kořeny a naše aktivity jsme rozšířili i na severní Moravu, rozhodli jsme zde podpořit ikonický mančaft Baník Ostrava. Tento klub má nejen fotbalovou kvalitu, ale obklopuje ho i aura plná pozitivní síly. A to je něco, co nám imponuje a co velice rádi podporujeme. Baník svoji aktivitu a energii projevuje na hřišti i v ochozech, stejně jako naši klienti tím, že se o své peníze aktivně zajímají a nechají nás využívat jejich potenciál,“ říká Juraj Černička z CZECH FUND.

    Baník nakročil do letošního ročníku na jedničku, věříme, že s CZECH FUND v zádech bude jedničkou i na konci sezóny.

    Milan Baroš po Jablonci (1:0)